Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowcy kontra antyfaszyści: Zamieszki na deptaku (wideo)

Utworzony przez wolny_Lublin, 22 maja 2010 r. o 16:39 Powrót do artykułu
widz napisał:
Taki jesteś naszprycowany,że nawet linku nie potrafisz wkleić? Mają dużo szczęścia pancury(antifa),że policja nie dopuściła do zadymy.Mieliby powyrywane te kolczyki z nosów i ust i brwi. Oj, patrząc z boku to byliby biedni.Większość ledwo trzymała się na nogach od prochów.
gdybys mial mozg to wiedzialbys, ze na tym forum wklejanie linkow zaczynajacych sie od "www" przerabia na ####... ps img259.imageshack.us/i/p1130391iw2.gif/ ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak brunatni śmią zawłaszczać dla swojej ideologii jednego z największych bohaterów Polski Hieronima Dekutowskiego. Wszystkie organizacje, które nawołują do nienawiści na tle narodowościowym i rasowym powinni być delegalizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za narodowcami specjalnie nie przepadam. adolf ich wizerunku na pewno nie ociepli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że policja się wtrąciła i chroniła tą hołotę, mielibyśmy z głowy faszystów raz na zawsze żaden wygolony i nawiedzony faszysta nie pokazałby się juz nigdy w okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak brunatni śmią zawłaszczać dla swojej ideologii jednego z największych bohaterów Polski Hieronima Dekutowskiego. Wszystkie organizacje, które nawołują do nienawiści na tle narodowościowym i rasowym powinni być delegalizowane.
ok ale jeżli chodzi o zboczenia typu pedpfilia, nekrofilia nie ma tolerancji to jest obrzydliwe to powinno sie leczy albo obcinac penisa takich parszywcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tolerancyjni" wedle zapowiedzi mieli rzucać kwiatami, a obok mnie spadły dwie butelki i o ściany kamienic rozbiło się kilka jajek. Z tyłu między nami a lewusami stało nie kilkudziesięciu a tylko może z ośmiu, dziesięciu policjantów. I wystarczyło , bo poza okrzykami typu "świńskie ryje"... itp i robieniem groźnych min spod kapturów i chust nie wywarli większego wrażenia. A co do napisów na koszulkach, to taka tleniona perhydrolem blondyna miała na klacie Che Guevare w beretce z czerwoną gwiazdą. Z tego co wiem propagowanie komunizmu jest u nas zabronione. Ciekawe też, że (gdy pochód się zatrzymał) ludzie nawet z dzieciakami i o dziwo dwie dziewczyny po karnacji sądząc cudzoziemki przechodziły bez obaw między Narodowcami a nie w pobliżu rozwrzeszczanych "tęczowych". Szkoda , że nie ma tu zdjęcia tego podstarzałego nastolatka w wymemłanym podkoszulku i skórze z lumpeksu , który jak surykatka szarżował policjantów, czym wzbudzał śmiech ich samych a także postronnych widzów. Nie ma co. Pokazaliście "Tolerancyjny Lublin". Mieszkańcy i turyści siedzący w ogródkach na deptaku byli PORAŻENI tolerancją i kulturą o miano stolicy której ubiega się to miasto. Mam nadzieję, że do 2016 roku trochę zmądrzejecie. I jako "antyfaszyści" nie niszczcie pomników pamięci tych, którzy z tym faszyzmem naprawdę walczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest ze Ci co najgłośniej nawołują do tolerancji sami są najmniej tolerancyjni. Każdy ma prawo do manifestacji swoich poglądów. Zarówno geje i anarchiści jak i narodowcy. TO JEST PRAWDZIWA WOLNOŚĆ I PRAWDZIWA TOLERANCJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO POSIADACIE TYLE NIESPOŻYTEJ ENERGII TO MOŻE LEPIEJ NA WAŁY DO NOSZENIA WORKÓW Z PIASKIEM W KAZIMIERZU I OKOLICACGH WIĘCEJ POZYTKU DO WAM PRZYNIESIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda że policja się wtrąciła i chroniła tą hołotę, mielibyśmy z głowy faszystów raz na zawsze żaden wygolony i nawiedzony faszysta nie pokazałby się juz nigdy w okolicy
synku, z tego co widzialem to lewactwo mialo niesamowite szczescie bo gdyby nie policja to byliby rozsmarowani jak dzemik na mojej sobotniej kanapce sniadaniowej. W bezposrednim starciu te dziewczynki i i ci poprzebierani za dziewczynki nie mieliby ZADNYCH szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda że policja się wtrąciła i chroniła tą hołotę, mielibyśmy z głowy faszystów raz na zawsze żaden wygolony i nawiedzony faszysta nie pokazałby się juz nigdy w okolicy
No właśnie nie byłbym tego taki pewny, wesołku. My przy okazji też pykneliśmy parę fotek i już kilka twarzy wydają się jakieś znajome.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rychlego-> szacunek dla was ze nie daliscie sie sprowokowac bydłu. I nie dajcie sie sprowokowac do zemsty. Mlodziezowy ruch patriotyczny ma przyszlosc tylko jako cywilizowana sila ksztaltujaca swoich czlonkow na patriotow i rycerzy Ojczyzny i Wiary, a nie bojowkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedłem tylko popatrzeć, a skończyłem pod pomnikiem Dekutowskiego. I nie żałuję tego! Wspaniałe zachowanie narodowościówki, która nie dała się sprowokować. Jeśli to będzie tylko możliwe to przy najbliższym marszu, przyjdę nie jako gapia, lecz znów wezmę udział w pochodzie z Patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak brunatni śmią zawłaszczać dla swojej ideologii jednego z największych bohaterów Polski Hieronima Dekutowskiego. Wszystkie organizacje, które nawołują do nienawiści na tle narodowościowym i rasowym powinni być delegalizowane.
Pozwól, że coś ci wyjaśnię. Jak pewnie wiesz mjr Dekutowski " Zapora" został aresztowany w wyniku zdrady podczas przekraczania granicy w 1947 a stracony w 1949 roku. W oddziałach jemu podległych walczyło wielu partyzantów także z NSZ, którzy byli szczególnie tępieni przez UB mimo ogłoszonej amnestii. Same NSZ wywodzą swój rodowód ze stronnictw narodowych, w tym także z ONR. W 1944r. część oddziałów NSZ przeszła pod dowództwo AK a część pozostała pod zarządem własnym. Więc w czym problem? A co do drugiej części twojego wpisu, to proponuję żebyś wystosował listy do ONZ i ambasady izraelskiej w Warszawie, aby powstrzymać postępującą zagładę narodu palestyńskiego, który jak zapewne wiesz też należy do rasy semickiej. Powołaj się na antysemityzm. Kto wie, może posłuchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi wszystko jedno co tam sobie wykrzykujecie. Normalny czlowiek ma zazwyczaj gdzieś takich przebierańców wszelkiej maści. Nie mniej jednak zniszczenie pomnika polskich Żołnierzy powinno być napiętnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwości w tytule! Po pierwsze nie narodowcy kontra antyfaszysci, tylko anarchiści i sodomici kontra narodowcom. Po drugie antyfaszyści to nie to samo co anarchiści. Po trzecie to anarchisci wywołali zamieszki z którymi nic nie mieli wspólnego narodowcy. Po czwarte - to się dzieje w POLSCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO skiny i punki się leją.... i milicja ale fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rychłego napisał:
No właśnie nie byłbym tego taki pewny, wesołku. My przy okazji też pykneliśmy parę fotek i już kilka twarzy wydają się jakieś znajome.
Koniecznie trzeba powtórzyć manewr 3 wielkich Polaków:Jaruzela, Moczara i Gomułki, którzy w 1968r pogonili ( miało być na stałe ) sjonistów z Polski. Ale widać, że w t.zw. "wolnej Polsce" hydra ożyła. Największą porażkę poniosła AGora, która od 2 miesięcy perfidnie sugerowała, że ONR to faszyści. W tytułach była zbitka: "narodowcy i antyfaszyści". Trzeba jak Jaruzel, Gomułka i Moczar Tych przebierańców spod znaku Gwiazdy Dawida nazywać po imieniu czyli sjonistami. Mimo 2 obiadów ( chyba koszernych albo za forsę koszernych) sjonistom wyszło trefnie. I chwała Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawiedziak napisał:
Koniecznie trzeba powtórzyć manewr 3 wielkich Polaków:Jaruzela, Moczara i Gomułki, którzy w 1968r pogonili ( miało być na stałe ) sjonistów z Polski. Ale widać, że w t.zw. "wolnej Polsce" hydra ożyła. Największą porażkę poniosła AGora, która od 2 miesięcy perfidnie sugerowała, że ONR to faszyści. W tytułach była zbitka: "narodowcy i antyfaszyści". Trzeba jak Jaruzel, Gomułka i Moczar Tych przebierańców spod znaku Gwiazdy Dawida nazywać po imieniu czyli sjonistami. Mimo 2 obiadów ( chyba koszernych albo za forsę koszernych) sjonistom wyszło trefnie. I chwała Bogu.
koniecznie to trzeba pogonic takich madrali jak ty ktorzy kompromituja prawice i sprawiaja ze tacy gostkowie jak Pietrasiewicz robia kariere na "antyfaszyzmie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ciekawe zjawisko do badań socjologów - Narodowcy z otwarymi przyłbicami i "antyfaszyści" ukryci pod kominiarkami i maskami. Kto tu jest agresorem a kto pokojowo nastawionym obywatelem RP bo ja przyznam szczerze, że się niemal całkiem pogubiłem. Ze względów, że tak powiem świątecznych, analogie historyczne i konkluzje w świetle m.innymi smoleńskiej katastrofy zostawiam sobie na potem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tam k.... worki z piaskiem układać- ludziom pomagać a nie marsze beda obie urządzać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...